Орган управління майном суб’єкта господарювання

Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство» підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Директор Департаменту економіки та інвестицій: Мельник Наталія Олегівна
Адреса: вул. Хрещатик, 36, м.Київ, 01044
Телефон приймальні: (044) 202-77-99

Наша місія:

Забезпечити зростання інвестиційного потенціалу міста Києва та відбудови міського бюджету. Ми прагнемо реалізації суспільно значимих інфраструктурних та інших проектів шляхом налагодження ефективної співпраці між державним та приватним секторами, а також із інвестиційними та фінансовими інститутами. Наша мета – пошук можливостей та розробка конкретних інвестиційних пропозицій задля регенерації і розвитку нашого міста.

Наше бачення:

Створення єдиного вікна взаємодії між владою міста та інвестором, консультаційна підтримка, забезпечення контролю виконання забов”язань та максимально прозорого інвестиційного процесу для всіх сторін.

Діяльність підприємства та фактори ризику :

Діяльність підприємства є складовою інвестиційних процесів в місті Києві. Результат нашої діяльності – передінвестиційні пропозиції, передумова проведення конкурсів по залученню інвесторів в розвиток нашого міста.
Загальні ризики, притаманні інвестиційному бізнесу в Україні через політичну нестабільність, економічну кризу, девальвацію національної валюти, ускладнюють роботу підприємства, але ми виконуємо покладені на нас завдання. Завдяки роботі підприємства з 2014 року було реалізовано проектів через механізм інвестиційного конкурсу з бюджетом інвестицій більше 2 млрд. гривень. В результаті проведених інвестиційних конкурсів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста та на зміцнення матеріально-технічної бази підприємств комунальної форми власності переможцями конкурсу було спрямовано більше 65 млн. гривень. В даний час проводяться передінвестиційні роботи по більш ніж 85 проектам, бюджет інвестицій, по яких складає більше 5,5 млрд. гривень.

Правові засади діяльностіПравові засади діяльності

Організаційна структураОрганізаційна структура

СтатутСтатут

НаказНаказ