Виконуюча обов’язки генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» Юлія Тур презентувала інвестиційний потенціал міста Києва під час круглого столу на тему «Право власності на землю» в рамках VIII Національного Форуму «Нерухомість України». Про це повідомили в комунальному підприємстві.

«Сьогодні «Київське інвестиційне агентство» здійснює аналіз інвестиційних ініціатив та готує до проведення конкурси по залученню інвестора, а також супроводжує інвесторів за принципом «єдиного вікна» на всіх етап реалізації інвестиційного проєкту. Наразі в столиці вже реалізовані інвестиційні проєкти по облаштуванню територій спортивною інфраструктурою, створено міський сервіс оренди велосипедів «bike-sharing», завершено основні будівельні роботи на об’єкті медичної інфраструктури по вулиці Зоологічній, завершено проєктування загальноосвітньої школи», – повідомила в.о. генерального директора КП «Київське інвестиційне агентство» Юлія Тур.

Вона також додала, що до реалізації готуються міські інвестиційні проєкти в галузі освіти, медицини, транспортної, рекреаційної та соціальної інфраструктур, житлової нерухомості. Мова йде про будівництво медичних центрів, паркінгів, житлових будинків, тощо.

«Разом з тим, в рамках реалізації Стратегії розвитку міста Києва створено базу даних з інформацією щодо оренди та продажу комунальних об’єктів, земельних ділянок та інвестиційних проєктів», – зазначила Юлія Тур.

Загалом, участь в круглому столі, присвяченому впливу реалізації земельних право-відносин на інвестиційний потенціал в різних країнах світу, взяли близько 80 учасників. Зокрема, фахівці з нерухомості, представники міністерств, відомств, органів місцевого самоврядування, провідні фахівці в галузі економіки, права, аграрії. Організатором заходу виступила громадська організація FIABCI-Україна.

Під час телемосту з представниками Болгарії, Грузії, ОАЕ, США учасники дискусії поділились досвідом реалізації земельних право-відносин в своїх країнах.