Підсумки участі Києва у міжнародній інвестиційній виставці MIPIM 2019 підбили учасники під час прес-конференції, що відбулась у Київській міській державній адміністрації.
Так, своїми враженнями та баченням перспектив з журналістами поділились: Юлія Тур, в.о. директора КП «Київське інвестиційне агентство», Дмитро Допіро, представник MIPIM в Україні, Юрій Кривошея, керуючий партнер Toronto-Kyiv, Ірина Скороходова, віце-президент Альфа-Банк Україна, засновник STRIX Property Investment Boutique, Наталія Кочергіна, партнер DLA Piper Ukraine та Олександр Дідик, керуючий проектів UDP.
Трохи більше 10 років українська столиця активно презентує свій потенціал на MIPIM. Цього року місто було представлено окремим стендом з насиченою діловою програмою. Зокрема, тут відбулась інвестиційна конференція Kyiv as an Investment Gateway to Ukraine, церемонія нагородження Kyiv Friends Awards 2019, а також панельні дискусії за участю представників бізнесу та міжнародних експертів.
За словами Юлії Тур, цього року на MIPIM Київ було відзначено двома почесними нагородами. «Столиця увійшла до ТОП-10 міст світу з рентабельності інвестицій. Ця оцінка інвестиційної привабливості отримана на щорічному конкурсі «fDi Location Awards» спеціалізованого журналу Foreign Direct Investment (від Financial Times). Також Київ нагородили за зниження бюрократії», – повідомила вона.
Також пані Тур відзначила важливість участі у виставці мера Києва Віталія Кличка. «Інвестори прагнуть почути інформацію про місто з перших вуст, і присутність мера значить для них відкритість і прозорість влади, готовність до діалогу і гарантію стабільної роботи після залучення інвестицій. Київське інвестиційне агентство зафіксувало інтерес з боку інвесторів до своїх проектів – мережі приватних садів, приватної школи, офісного центру, приватних медичних установ», – сказала вона.
Нагадаємо, MIPIM 2019 – головна міжнародна інвестиційна виставка нерухомості. Цього року виставка MIPIM відсяткувала свою 30 річницю і зібрала 26800 гравців з усіх секторів міжнародного ринку нерухомості. Головними учасниками виставки виступили 5400 інвесторів, 560 політичних лідерів з 100 країн світу.