15 червня 2018 року відбудеться VII Міжнародний архітектурний форум

15 червня у готелі Premier Palace в Києві відбудеться VII Міжнародний архітектурний форум, організатором якого виступає журнал Commercial Property.
Міжнародний архітектурний форум – щорічний В2В-захід, що об’єднує на своєму майданчику українських і зарубіжних професіоналів галузі архітектури та проектування, нерухомості, будівництва та суміжних сегментів.
З 2012 до 2017 року журнал Commercial Property успішно провів шість Міжнародних архітектурних форумів. Захід довів свою ефективність і став майданчиком для демонстрації передових тенденцій і ознайомлення з досягненнями в галузі архітектури та девелопменту, навчання та обміну досвідом, а також налагодження ділових контактів.
Програма Міжнародного архітектурного форуму включає доповіді зарубіжних і українських архітекторів, дискусії та case-марафони – короткі 5-хвилинні виступи практичної спрямованості, присвячені певній тематиці. Традиційно на завершення заходу учасники насолоджуються неформальним спілкуванням на закритій вечірці Cocktails & Conversations.
З питань придбання квитків та спонсорства:
+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua
+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua

Довідково.
Commercial Property є провідним виданням в області комерційної нерухомості України. Протягом 15 років професійна команда Commercial Property щомісяця надає читачам актуальну інформацію про ринок комерційної нерухомості, об’єктивні аналітичні матеріали про тенденції розвитку ринку.
Місія Форуму:
Місією Міжнародного архітектурного Форуму є поширення передової архітектурної думки серед українських професіоналів.
Завдання Форуму:
– Демонстрація передових тенденцій у сучасній архітектурі.
– Знайомство архітекторів України з їх міжнародними колегами, обмін досвідом.
– Ознайомлення професіоналів сфери нерухомості України з досягненнями архітектурної і дизайнерської майстерності, роботами українських та міжнародних архітекторів та урбаністів.
– Створення платформи для спілкування та налагодження партнерських взаємин між українськими та міжнародними компаніями.
– Створення дискусійного майданчика для обговорення тенденцій і чинників, що визначають розвиток і зміну архітектури окремих будівель і міст у цілому.