До уваги інвесторів! Найближчим часом буде оголошений інвестиційний конкурс

Найближчим часом буде оголошений інвестиційний конкурс по залученню інвестора щодо будівництва приватної школи в Оболонському районі. Підготовка до проведення конкурсу знаходиться на фінальній стадії. В рамках цієї стадії проводяться зустрічі з потенційними міжнародними і українськими інвесторами, вивчається їх зацікавленість щодо участі в реалізації даного проекту. Наприкінці вересня до офісу єдиного інвестиційного вікна КП «Київське інвестиційне агентство» прибула делегація потенційних інвесторів із Сполученого Королівства Великої Британії та Ірландії. В рамках цієї зустрічі делегація ознайомилась з інвестиційними проектами Агентства в сфері освіти та в свою чергу презентувала концепцію створення Європейської школи в Україні, що являє собою модель приватної загальноосвітньої школи, яка буде об’єднувати найкращі міжнародні та українські методи навчання.
КП «Київське інвестиційне агентство» є замовником передінвестиційних робіт по проекту згідно розпорядження КМДА від 06.03.2015 №208. Передпроектними пропозиціями передбачено будівництво приватної школи на 660 місць з орієнтовним об’ємом інвестицій – 169,4 млн. грн.
Київською міської державною адміністрацією буде оголошений інвестиційний конкурс по залученню інвестора з будівництва приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі, який в свою чергу буде опублікований в газеті «Хрещатик» та відповідних інтернет порталах КМДА.