Новий спортивний комплекс побудують у Деснянському районі

Орієнтовна вартість будівництва арени-трансформера, площею майже 14 тисяч квадратних метрів, складе близько 273 млн. грн. Заклад буде обладнаний за найвищими стандартами.

За результатами проведеного конкурсу із залучення інвестора між Департаментом економіки та інвестицій, Департаментом освіти і науки, молоді та спорту та ТОВ «А СКАЙ» укладено інвестиційний договір про будівництво спортивного комплексу на проспекті генерала Ватутіна в Деснянському районі.

Орієнтовна вартість будівництва арени-трансформера, площею майже 14 тисяч квадратних метрів, складе близько 273 млн. грн. Заклад буде обладнаний за найвищими стандартами. В залежності від типу спортивної події арена вміщуватиме до 6000 глядачів та матиме більше 1100 паркувальних місць. На спортивній арені-трансформері можна буде проводити футбольні, баскетбольні та змагання з інших видів спорту. Також арену можна використовувати для проведення музичних концертів, конференцій та виставок. Згідно умов інвестиційного конкурсу інвестор сплачує організатору конкурсу кошти на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у розмірі не менше 5% від орієнтовної вартості будівництва Об’єкта інвестування, без урахування ПДВ, що становить не менше 11 млн. грн.

КП «Київське інвестиційне агентство» виступило замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу по об’єкту інвестування. В ході проведеної роботи КП «Київське інвестиційне агентство» розробило та погодило орієнтовні техніко-економічні показники та можливі передпроектні пропозиції з Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією.