Про нас

Комунальне підприємство “Київське інвестиційне агентство” створено 25 вересня 1996 року Розпорядженням Київської міської державної адміністрації №1015 з метою залучення інвестицій у економіку міста Києва з різних джерел фінансування для сприяння соціально-економічному розвитку з урахуванням економічних інтересів міста та інвестора.

Київське інвестиційне агентство забезпечує єдиний офіс взаємодії між владою міста та інвесторами, який надає консультаційну підтримку, здійснює контроль виконання зобов’язань та максимально прозорого інвестиційного процесу для всіх сторін.

Київське інвестиційне агентство надає підтримку з боку міста інвесторам на всіх етапах інвестиційної діяльності, розвиває партнерські стосунки з державним та приватним секторами, інвестиційними та фінансовими установами, іноземними посольствами в Україні та бізнес-асоціаціями. Впроваджена реформа скорочення терміну погоджувальних процедур для інвестиційних проектів до 90 днів забезпечує максимально швидкий та прозорий інвестиційний процес.

Ми прагнемо бути прозорими, чесними та орієнтованими на стратегічне партнерство задля регенерації та розвитку столиці України.

Діяльність підприємства та фактори ризику:

Діяльність підприємства є складовою інвестиційних процесів в місті Києві. Результат нашої діяльності – передінвестиційні пропозиції, передумова проведення конкурсів по залученню інвесторів в розвиток нашого міста.

Загальні ризики, притаманні інвестиційному бізнесу в Україні через політичну нестабільність, економічну кризу, девальвацію національної валюти, ускладнюють роботу підприємства, але ми виконуємо покладені на нас завдання.

Завдяки роботі підприємства з 2014 року було реалізовано проектів через механізм інвестиційного конкурсу з бюджетом інвестицій більше 3 млрд. гривень. В результаті проведених інвестиційних конкурсів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста та на зміцнення матеріально-технічної бази підприємств комунальної форми власності переможцями конкурсу було спрямовано більше 71 млн. гривень. В даний час проводяться передінвестиційні роботи по більш ніж 35 проектам, бюджет інвестицій, по яких складає більше 11 млрд. гривень.

Орган управління майном суб’єкта господарювання:

КП «Київське інвестиційне агентство» підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Адреса: вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044

Директор Департаменту: Мельник Наталя Олегівна

Телефон приймальні: (044) 202 77 99