Будівництво приватного медичного центру

Будівництво приватного медичного центру

Інвестор: ТОВ "Капітал"

Обсяг інвестицій: 1 млрд.грн.

Інвестиційний договір на будівництво медичного центру за рахунок площ Київської міської клінічної лікарні №14 у Шевченківському районі укладено за результатами інвестиційного конкурсу восени 2016 року.

Клініка “Оберіг” – це сучасна недержавна багатопрофільна лікарня, де мають змогу отримувати амбулаторну та стаціонарну медичну допомогу пацієнти з усього світу.

Ми спеціалізуємося на інвестиційних проектах у галузі охорони здоров’я України. Розпочавши роботу у 2008 році, пережили не одну економічну кризу, і постійно розбудовуємо наш бізнес. Тому для нас важливо не тільки інвестувати у розвиток наших проектів, але й привнести у сектор медицини інноваційні технології та світовий досвід, що стануть поштовхом до розвитку нової економіки.

Те, що ми зважилися інвестувати понад 1 млрд грн. у будівництво медичного центру в той період, коли в Україні ще не відбулася реформа медицини, – це сигнал для інвесторів, які тільки придивляються до можливостей українського ринку – Віктор Рибчук, генеральний директор клініки “Оберіг”.